Декоративні шпроси

Шпроси – це декоративні обробки (планки, рейки та інші елементи), за допомогою яких вікна можна перетворити на справжні витвори мистецтва.

shpros

Шпроси встановлюються зовні склопакета або всередині і розділяють вікно на різні сектори, осередки, зони, утворюючи декоративні геометричні візерунки будь-якої форми, надаючи цим індивідуальний розкішний вигляд фасаду ваших вікон.

Найчастіше шпроси встановлюються в будівлях з великими вікнами, в приватних будинках, надаючи вікнам якусь масивність.

img1 (1)Декоративна розкладка усередині склопакета

Головна перевага внутрішньої декоративної розкладки – це її довговічність. Вона прослужить Вам до того моменту, поки буде ціле вікно, а це як мінімум 40-50 років.

Така довговічність обумовлена тим, що внутрішня декоративна шпроса встановлюється всередину склопакета ще в процесі виготовлення вікна. Все це відбувається в заводських умовах і при дотриманні контролю якості на всіх етапах виробництва.

img2Декоративна розкладка зовні склопакета

Зовнішня розкладка (шпроси) монтується на етапі, коли вже металопластикові вікна повністю готові з зовнішньої частини склопакета.

Головною особливістю зовнішніх шпросів є те, що немає обмежень за формою малюнка, так як дані елементи можна з’єднати абсолютно під будь-яким кутом, створюючи, таким чином, найоригінальніші форми, які Ви тільки побажаєте.

Шпроси на будь-який смак

Компанія «Рулетка» пропонує великий вибір декоративних шпрос за доступними цінами в Києві. Широкий вибір колірних рішень, ширина шпрос від 8 до 18 мм, різний кут нахилу елементів розкладок – це саме те, що зробить інтер’єр Вашого будинку неординарним і привертає увагу.

img3 (1)