Пластикові двері ПВХ недорого в Києві

Вхідні двері – це Ваш надійний щит від сторонніх, вуличного шуму, а також теплоізоляція. Саме такі двері пропонує компанія «Рулетка», які виготовляються на сучасному обладнанні і тільки з перевіреного профілю ПВХ. За бажанням клієнта, можуть бути розроблені індивідуальні дизайнерські рішення для вхідних пластикових дверей.

Пластикові двері ПВХ відмінно вписуються в будь-який дизайн сучасних будівель, як для офісних будівель, так і торгових центрів.

Вхідні двері за своїми експлуатаційними характеристиками і надійності не відрізняються від пластикових вікон, за винятком того, що виготовляються з посиленого спеціальними армуючими вкладишами профілю.

Крім цього, пластикові двері ПВХ мають посилену фурнітуру (додаткові запори і спеціальні протизламні пристрої) зі специфічними петлями. У сукупності всіх цих складових, вхідні пластикові двері виходять досить надійними і здатні захистити Вас не тільки від шуму і температурних впливів, але і від злому, що також важливо.

У комплектацію пластикових дверей входять: двосторонні ручки і якісний замок, за бажанням, можливо встановити також автоматичний доводчик дверей.

Виготовляються двері ПВХ в стандартному білому кольорі, але при потребі, можливе виготовлення в будь-якому іншому кольорі.

Наші роботи
Дивитися всі роботи