Склопакети

Однокамерний склопакет

Однокамерний склопакет має 2 скла, а також повітряну камеру, яка знаходиться між ними. До цієї повітряної камери можуть закачуватися інертні гази, які мають низьку теплопровідність, тим самим запобігаючи втрату тепла через вікна.

Між собою 2 скла з’єднують герметичним матеріалом і спеціальною дистанційною рамкою.

Щоб між скломне утворювався конденсат і волога, яка з часом може негативно позначитися на працездатності пластикових вікон, використовують спеціальну речовину, яка запобігає цимпроцесам.

Завдяки тому, що повітря або газ усередині склопакета знаходиться під низьким тиском і герметично там запаковані, металопластикові вікна виконують функцію  термоса, тобто перешкоджають теплообміну між приміщенням і вулицею, а також служить чудовим звукоізолятором.

Коефіцієнт опору теплопередачі R=0,57 (м2 • С/Вт)
Ізоляція прямого шуму =35 (дБ)
Коефіцієнт направленого пропускання світла =69%

Двокамерний склопакет

На відміну від однокамерного, двокамерний склопакет має в своїй конструкції вже 3 скла і 2 повітряні камери між ними.

Двокамерні склопакети дозволяють ще більше знизити втрати тепла з приміщення, так як через подвійний склопакет тепло практично не проходить, і значно збільшити рівень звукоізоляції.

У такому склопакеті може бути використане скло різної товщини 4-6 мм.

Коефіцієнт опору теплопередачі R=0,82 (м2 • С/Вт)
Ізоляція прямого шуму =44 (дБ)
Коефіцієнт направленого пропускання світла =74%

Енергозберігаючий склопакет

Компанія «Рулетка» пропонує своїм клієнтам енергозберігаючі склопакети, які виготовляються на власному високотехнологічному обладнанні в Києві.

Практично всі продавці і виробники пластикових вікон рекламують тільки сам профіль, але вони забувають, що 75% вікна займає саме склопакет, саме він безпосередньо  грає головну роль у створенні тепла і комфорту в будинку.

Енергозберігаючі склопакети мають такі переваги:

  • висока теплоізоляція (зберігаюсь на 49% тепла більше ніж звичайні);
  • в період зими, скло не випускає тепло з кімнати, за рахунок цього, втрати тепла через вікна не відбувається, а влітку таке скло не пропускає інфрачервоне світло;
  • значно менша вага однокамерного енергозберігаючого склопакета, ніж двокамерного звичайного, тому, зменшується навантаження на профіль, а значить і термін служби таких вікон збільшується;
  • вартість однокамерного енергозберігаючого склопакета менша ніж звичайного двокамерного, але при цьому всі властивості зберігаються;
  • аргон, який знаходиться всередині склопакета, запобігає появі конденсату.