Укоси для пластикових вікон в Києві

Одним з основних етапів установки вікна є оформлення бічних поверхонь стін віконного отвору – укосів. Якісно зроблені укоси повинні гармонійно виглядати на загальному тлі віконної конструкції і надавати їй завершений вигляд.

Розрізняють два типи укосів: зовнішні – виходять на вулицю і внутрішні – встановлювані всередині будинку.

Разом з установкою пластикових вікон, наші фахівці можуть не тільки красиво, але і якісно зробити укоси з пластика, гіпсокартону або штукатурки для Ваших нових вікон.

Не знаєте які вибрати? ТЕЛЕФОНУЙТЕ і наш менеджер обов’язково допоможе з вибором.

Пластикові укоси

Пластиковые откосы

Пластикові укоси найбільш часто використовуються в сучасному будівництві. Вони відрізняються не тільки гарною практичністю і тривалістю експлуатації, але і служать ідеальним доповненням вікна, оскільки виготовлені з ідентичного матеріалу. Пластикові укоси захищають віконний проріз від вологи, вогкості, прояву грибка і цвіли, не вимагають особливого догляду, легко миються.

Укоси з гіпсокартону

Откосы из гипсокартона

Гіпсокартонні укоси встановлюються всередині приміщення. Відрізняються хорошими теплоізоляційними властивостями. Підійдуть як під фарбування, так і під штукатурку, відмінно вирівняють бічні стінки віконного отвору.

Металеві укоси

метталичесские откосы

Металеві укоси монтуються зовні і служать захистом монтажного шва від різних природних опадів і палючих променів сонця. Вони так само надають віконного блоку більш естетичний вигляд з вулиці. До складу металевих укосів входить оцинкована сталь, а на їх поверхню покривається спеціальним полімерним покриттям, що надає їм не тільки красивий вигляд, але і зносостійкість до зовнішніх чинників.

Наші роботи
Дивитися всі роботи