Утеплення балконів і лоджій у Києві

Після скління, багато власників квартир приступають до утеплення балкона або лоджії і це не спроста, адже це ще додаткових 2-7 квадратних метра корисної площі, яку можна застосувати для дійсно потрібних цілей, а не як «склад» для непотрібних речей від яких і користі мало, і викинути шкода.

Під поняттям «утеплення балконів і лоджій» ми маємо на увазі весь комплекс робіт, як зовнішніх, так і внутрішніх, які включають в себе:

  • скління;
  • утеплення балкона або лоджії;
  • внутрішнє і зовнішнє оздоблення, яке додасть закінчений і приємний вигляд Вашому балкону або лоджії;
  • винос скління на балконі завдяки спеціальній металевій конструкції дасть Вам ще додаткових 30-35 см корисної площі;
  • монтаж даху для балкона (актуально для останніх поверхів);
    і багато іншого.

Наша компанія вже 14 років успішно працює в цій сфері, і своїм клієнтам надає тільки якісні матеріали для обробки і скління. Ми з радістю візьмемося за замовлення будь-якої складності, бо впевнені в професіоналізмі своїх майстрів.

Щоб Вам було зрозуміліше, що з себе представляє оздоблення балконів і лоджій, ми підготували наочні ілюстрації

Напівтепле

Тепле

Профнастил

Ондулін

ПВХ вагонка

ПВХ панелі

Вагонка

Без шафи

Шафа розпашна

Дошка підлоги

Ламінат

Лінолеум

Оздоблення сайдингом

Основні кольори:

Отделка сайдингом

Оздоблення профнастилом

Основні кольори:

Отделка гофролистом

Давно мрієте збільшити площу своєї квартири, але на покупку більшої квартири поки немає коштів? Є вихід! Можна об’єднати житлову частину квартири з балконом. Це дасть додаткову корисну площу, не втрачаючи при цьому тепла в приміщенні. Наші фахівці давно працюють у цій сфері і відмінно знають всі тонкощі такого перепланування.
Останні кілька років, скління балкона по-французьки набирає все більшу популярність. Звичайно, дане рішення частіше використовується в приватних будинках і заміських котеджах, але у звичайних квартирах французьке скління теж буде доречно, особливо, на верхніх поверхах, де відкривається чудовий вид на місто.

Залишилися питання по обробці балконів і лоджій?

Запишіться на безкоштовну консультацію!