Відгуки про компанію "Рулетка"

Андрій Петрович

Я давно мріяв позбутися своїх старих вікон і купити металопластикові, але все не знав до кого звернутися. Не так давно, хлопці з компанії «Рулетка» міняли у нас на роботі вікна і була можливість з ними поспілкуватися та побачити, як вони працюють. В результаті – я теж замовив у них металопластикові вікна, так як зрозумів, що вони знають, що роблять і роблять це відмінно. Спасибі Вам, тепер у мене в будинку дійсно тепло!

Дмитро Анатолійович

Замовляв металопластикові вікна у київській компанії «Рулетка» 2 рази – для дому та офісу! Якість виконання вікон чудова, сервіс на рівні, відразу видно, що працюють професіонали. Спасибі Вам за дійсно хорошу роботу.

Юлія Василівна

Найбільше я переживала, що при установці нових пластикових вікон буде багато бруду, пилу, по всюди монтажна піна. Але, на практиці, все було інакше – хлопці швидко впоралися з завданням і, на моє здивування, прибрали за собою все сміття, що ще раз доводить їх професійний підхід до роботи. Я рекомендую звертатися саме в компанію «Рулетка».

Максим Дмитрович

Хочу охарактеризувати компанію «Рулетка», як надійного партнера з виготовлення та встановлення пластикових вікон. Замовляв собі в нову квартиру пластикові вікна REHAU і залишився задоволений на 100%. Квартира знаходиться над центральною вулицею і раніше дуже сильно було чутно шум від машин, неприємний запах вихлопів – зараз же, завдяки новим пластиковим вікнам, такого немає, за що і величезне спасибі!

Залишилися питання? Телефонуйте!

(044) 221-34-40

(097) 911-26-00

(093) 441-56-96

(066) 136-62-12

Ви також можете заповнити форму нижче і ми з Вами зв'яжемося.