Фурнитура MACO

img_2

За відкривання і закривання металопластикових вікон, щільністю прилягання стулки до рами, так також провітрювання, мікропровітрювання і антивзломний механізм відповідає фурнітура, якій вікна комплектуються. Сюди відносяться замки для відкривання і закривання, петлі кріплення, ручки і сукупність інших металевих деталей, від яких залежить тривалість якісного функціонування вікна.

Наша компанія “Рулетка” співпрацює зі світовим лідером по виготовленню віконної фурнітури, австрійською компанією Mayer & Co Beschlage Gmbh (MACO). Фірма MACO має величезний досвід роботи, більш 65 років і вже встигла завоювати довіру на ринку металопластикових вікон та дверей. Фурнітура MACO відрізняється високою якістю металу з захистом від корозії, хорошим естетичним виглядом і різноманітністю дизайну, надійністю і довговічністю в експлуатації.

 Вікна, оснащені фурнітурою MACO, можуть мати різні типи відкривання стулки:

– відкидне;

– поворотне;

– поворотно-відкидне;

– штульповое.

Найпопулярніший вид фурнітури – поворотно-відкидний, часто оснащений блокіратором помилкового відкривання, мікропровітрюванням, мікроліфтом і противовзломним механізмом.

furnitura-6

Ручка-антидітка

Для безпеки Ваших діточок, компанія «Рулетка» пропонує встановити на вікна спеціальну дитячу ручку, яка блокує стулку вікна, як в закритому положенні, так і на провітрюванні.

Ручка-антидітка може бути двох варіантів: перший – вікно блокується після натискання стулки, а знімається блокування тільки за допомогою ключа, другий – замок монтується у віконний профіль і на стулку, і не дозволить Вашим дітям самостійно відчинити вікно, але поставити стулку на провітрювання можна і без зняття блокування поворотом ключа.

Віконні ручки із замком є ​​додатковим захистом Ваших вікон від злому.

furnitura-8

Обмежувач гребінка

Обмежувачі на вікна є важливими компонентами, що забезпечують їх якісну і тривалу службу.

Обмежувач гребінка зовні схожа на зубчасту пластикову планку (гребінь). З його допомогою можна легко зафіксувати стулку вікна в необхідному відкритому положенні від о.5 см до 8 см.

Гребінка дуже проста в установці і доступна за ціною, саме тому вона є дуже популярна серед споживачів.

furnitura-9
Мікропровітрювання

Багато власників пластикових вікон рано чи пізно стикаються з такою проблемою, як поява конденсату на склі. Найчастіше це відбувається коли настають холоди або під час тривалих процесів приготування їжі. Причина в тому, що металопластикові вікна, в порівнянні з дерев’яними, абсолютно герметичні і не пропускають до приміщення навіть найменший протяг.

Усунути проблему запотівання скла можна за допомогою системи мікропровітрювання. Ця функція доступна в поворотно-відкидної фурнітури MACO. Щоб задіяти мікропровітрювання, Вам просто необхідно повернути ручку пластикового вікна до кута 45 градусів. При цьому між стулкою і рамою утворюється відстань близько 2-5 мм, що дозволяє повітрю циркулювати, не змінюючи значно температуру в приміщенні.

Якісний механізм фурнітури MACO забезпечує надійну фіксацію, щоб вікно саме не зачинилося, але при цьому щілина настільки мала, що злочинці не зможуть проникнути всередину навіть при Вашій відсутності вдома.

Даний клімат-контроль дасть Вам можливість уникнути підвищеної вологості повітря в приміщенні, що веде до появи вогкості і цвілі на вікнах.